Raspored parade za 2020.

Prijave za Riječki karneval 2020.

Izmjene i dopune Statuta

U glavnom izborniku s lijeve strane pod rubrikom "Statut" ili u privitku ispod ove obavijesti možete preuzeti novu verziju Statuta sa izmjenama i dopunama koje su stupile na snagu 03.05.2019.

>> Statut <<

Maškare 2020.

Uskoro više informacija...

Zelena čistka 2019.

U subotu, 13.4.2019., održana je akcija čišćenja u sklupu projekta "Zelena čitka 2019." - inicijativa "Let's Clean Up Europe". Čišćenje pod pokroviteljstvom Grada Crikvenice, Turističke zajednice i Eko-Murvice d.o.o. održano je na području svih šest mjesnih odbora u Gradu Crikvenici, a u mjesnom odboru Crikvenica Zapad čistili su stanovnici naselja Duga te članovi Udruge Duga i UDVDR Crikvenica na lokacijama nove zgrade MO na trgu Duga i "zeleni otoci" u Vukovarskoj ulici.

Akciji se odazvalo 30-ak volontera koji su zajedničkim snagama učinili Dugu ugodnijim mjestom za život!

Više fotografija pogledajte u našoj fotogaleriji.